Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Forma | Desktopas |
| Tipas | Pagrindinis skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis, plastikas |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Valiutų keitimo skaičiuoklė | Taip |
| Mokesčių apskaičiavimas | Taip |
| Pelno apskaičiavimas | Taip |
| Užrašas simboliais | Kvadratinis stogas |
| Keitimas tarp | Proc. |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 12 skaitmenys(ų) |
| Ekrano pakreipimas | Taip |
| Rodomų eilučių skaičius | 1 linijos |
| Skaitmenų išskyrimas kableliais | Taip |
| Skaitmenų atskyrimo kableliu formatas | Standartinis (3 skaitmenys) |
| Antras ekranas | Ne |
| Lengva skaityti ekrane | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija / saulės energija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 109 mm |
| Ilgis | 184 mm |
| Aukštis | 11 mm |
| Svoris | 150 g |
| Modelio pavadinimas | JW-200SC-BK |