Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Forma | Kišenė |
| Tipas | Pagrindinis skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Danga | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 8 skaitmenys(ų) |
| Rodomų eilučių skaičius | 1 linijos |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Antras ekranas | Ne |
| Atmintis | |
| Saugojimo medijos tipas | Nepasiekiama |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 82 mm |
| Ilgis | 16 mm |
| Aukštis | 139 mm |
| Modelio pavadinimas | 66030 |