Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Konstrukcija | |
| Forma | Desktopas |
| Tipas | Skaičiuotuvo ekranas |
| Produkto spalva | Alyvų |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Veikimo charakteristikos | |
| Usb prievadas | Ne |
| Valiutų keitimo skaičiuoklė | Taip |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 12 skaitmenys(ų) |
| Ekrano pakreipimas | Taip |
| Rodomų eilučių skaičius | 1 linijos |
| Ekrano dydis (hxv) | 93 x 24,5 mm |
| Matomas ekrano plotas (hxv) | 93 x 24,5 mm |
| Displėjaus simbolių dydis | 5,9 x 16,7 mm |
| Skaitmenų išskyrimas kableliais | Taip |
| Skaitmenų atskyrimo kableliu formatas | Standartinis (3 skaitmenys) |
| Atmintis | |
| Atminties registras | 2 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija / saulės energija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Lr54 |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 172 g |
| Matmenys (wxdxh) | 175 x 126 x 30 mm |
| Modelio pavadinimas | 4100A014 |