Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 30 - 05:37:09.
Ši prekė
Varta CR2016 3V ličio baterija 1 vnt
Rocket Lithium CR2016 elementas, 5 vnt.
| Konstrukcija | |
| Forma | Desktopas |
| Produkto spalva | Juoda, mėlyna, raudona, sidabras |
| Danga | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 12 skaitmenys(ų) |
| Ekrano pakreipimas | Taip |
| Rodomų eilučių skaičius | 1 linijos |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Ekrano dydis (hxv) | 93 x 27 mm |
| Skaitmenų išskyrimas kableliais | Taip |
| Skaitmenų atskyrimo kableliu formatas | Standartinis (3 skaitmenys) |
| Antras ekranas | Ne |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija / saulės energija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Cr2016 |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 178 mm |
| Ilgis | 109 mm |
| Aukštis | 16,3 mm |
| Svoris | 178 g |
| Modelio pavadinimas | KS1220TSGDBLEMEA |