Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
Tipas (IEC, kiti): CR2016
Gamintojo kodas: CR2016
Įtampa: 3V
Matmenys: 20 × 1.6 mm
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 3 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 87 mah |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 1,6 mm |
| Skersmuo | 2 cm |
| Svoris | 1,8 g |
| Modelio pavadinimas | 79012016 |