Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tipas (IEC, kiti): CR2025
Gamintojo kodas: 6025
Įtampa: 3V
Talpa: 165mAh
Matmenys: 20 × 2.5 mm
Svoris: 2,5g
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Cr2025 |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 3 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 157 mah |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 2,5 mm |
| Skersmuo | 2 cm |
| Svoris | 2,5 g |
| Modelio pavadinimas | 06025101401 |