Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tipas (IEC, kiti): CR2032
Gamintojo kodas: 6032
Įtampa: 3V
Talpa: 230mAh
Matmenys: 20 × 3.2 mm
Svoris: 3,0g
TOP susijusios paieškos
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 3 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 220 mah |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 3,2 mm |
| Skersmuo | 2 cm |
| Svoris | 3 g |
| Modelio pavadinimas | 4008496276882 |