Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Lotto Varta Photo V 76 PX
Emos Baterijos testeris D / R20 C / R14 CR123 AA / R6 AAA / R03 1 vnt.
CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.
CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.
| Konstrukcija | |
| Forma | Desktopas |
| Tipas | Pagrindinis skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Pilka |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Laikrodis su kalendoriumi | Ne |
| Veikimo charakteristikos | |
| Usb prievadas | Ne |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 12 skaitmenys(ų) |
| Ekrano pakreipimas | Ne |
| Ekrano dydis (hxv) | 91,5 x 23,8 mm |
| Displėjaus simbolių dydis | 19 x 6,12 mm |
| Skaitmenų išskyrimas kableliais | Taip |
| Skaitmenų atskyrimo kableliu formatas | Standartinis (3 skaitmenys) |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija / saulės energija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Lr44 |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 152 g |
| Matmenys (wxdxh) | 119 x 177 x 37 mm |
| Modelio pavadinimas | 4599B001 |