Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 29 - 00:53:30.
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 29 - 00:53:30.
| Konstrukcija | |
| Forma | Kišenė |
| Tipas | Pagrindinis skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Danga | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Raktų skaičius | 26 raktai |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Užrašas simboliais | Kvadratinis stogas |
| Keitimas tarp | Proc. |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 8 skaitmenys(ų) |
| Ekrano pakreipimas | Ne |
| Rodomų eilučių skaičius | 1 linijos |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Rodomų simbolių skaičius | 8 |
| Skaitmenų išskyrimas kableliais | Taip |
| Skaitmenų atskyrimo kableliu formatas | Standartinis (3 skaitmenys) |
| Antras ekranas | Ne |
| Lengva skaityti ekrane | Taip |
| Atmintis | |
| Saugojimo medijos tipas | Nepasiekiama |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Lr54 |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 75 mm |
| Ilgis | 120 mm |
| Aukštis | 10,7 mm |
| Svoris | 68 g |
| Modelio pavadinimas | LC-401LV-BU |