Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Forma | Desktopas |
| Tipas | Finansų skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Danga | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Raktų skaičius | 31 raktai |
| Veikimo charakteristikos | |
| Valiutų keitimo skaičiuoklė | Ne |
| Mokesčių apskaičiavimas | Taip |
| Pelno apskaičiavimas | Ne |
| Perjungimas tarp tikslaus ir iki dešimtųjų dalių apvalinto skaičiaus | Ne |
| Keitimas tarp | Proc. |
| Automatinis trupmenų prastinimas | Ne |
| Neigimo klavišas | Taip |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 14 skaitmenys(ų) |
| Ekrano tipas | Lcd |
| Ekrano pakreipimas | Ne |
| Rodomų eilučių skaičius | 1 linijos |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija / saulės energija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Lr54 |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 112 mm |
| Ilgis | 13 mm |
| Aukštis | 176 mm |
| Svoris | 125 g |
| Modelio pavadinimas | SH-EL145TBL |