„Green Cell“ baterija AA-PB9NC6B AA-PB9NS6B, skirta „Samsung R519 R522 R525 R530 R540 R580 R620 R780 RV510 RV511 NP300E5A NP350V5C“
Suteikite savo nešiojamajam kompiuteriui naują gyvybę su „Green Cell“ baterijomis. Aukščiausios kokybės komponentų naudojimas ir idealus pritaikymas atkurs jūsų nešiojamojo kompiuterio mobilumą. Galite lengvai jį įdiegti į savo įrenginį ir būti tikri, kad jis visiškai suderinamas su nešiojamojo kompiuterio elektronika ir programine įranga. Siekiant didžiausio įmanomo našumo ir ilgaamžiškumo, baterijoje naudojami aukštos kokybės „Green Cell“ ličio jonų elementai, moderni valdymo elektronika ir korpusas, pagamintas iš patvaraus ABS plastiko. Visas įrenginys yra tiksliai pagamintas ir kruopščiai išbandytas.

Aukštos kokybės „Green Cell“ ličio jonų elementai
„Green Cell“ ličio jonų elementai yra patikrinti įkraunami akumuliatoriai, pasižymintys didele, realia talpa, dideliu patvarumu ir neturintys atminties efekto. Jie yra akumuliatoriaus širdis ir užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Jų naudojimas reiškia didelę 4400 mAh talpą – 20 % daugiau nei kitų akumuliatorių su nefirminiais, žemos kokybės elementais.

Ilgas veikimo laikas
Priklausomai nuo nešiojamojo kompiuterio konfigūracijos ir veikimo režimo, baterija gali veikti nuo 1,5 iki 4 val. Elementai tarnauja iki 1000 įkrovimo ciklų, o tai reiškia 2–3 metus be problemų veikiančio akumuliatoriaus. Jų talpa mažėja labai lėtai ir po 300 įkrovimo ciklų (maždaug 1 metų veikimo) jie vis dar išlaiko daugiau nei 80 % savo talpos.

Moderni valdymo elektronika
Dėl to baterija bendrauja su nešiojamuoju kompiuteriu, teikdama informaciją apie įkrovos būseną, likusį veikimo laiką arba laiką iki visiško įkrovimo. Daugumoje modelių naudojama garsios „Texas Instruments“ kompanijos elektronika, kuri taip pat naudojama originaliose baterijose. Tai užtikrina 100 % atitikimą kompiuterio elektronikai ir tvarkyklėms – baterija bendrauja su nešiojamuoju kompiuteriu lygiai taip pat, kaip ir originali baterija. Baterija taip pat turi pažangią apsaugą nuo per didelio išsikrovimo, per didelio iškrovimo ir šiluminės apsaugos, kad būtų užtikrintas tinkamas ir saugus veikimas.

Tikslus meistriškumas
Aukščiausios kokybės medžiagos ir tiksliai atkurta forma užtikrina, kad baterija puikiai telpa į nešiojamojo kompiuterio korpusą ir yra lengvai montuojama, taip apsaugant jautrius jos elementus ir elektroniką.

Keiskite bateriją, o ne visą įrangą!
Nauja baterija yra geresnė ir ekonomiškesnė alternatyva nei kompiuterio keitimas. Ne tik sutaupysite pinigų, bet ir pasirūpinsite aplinka. Jūsų mėgstamiausias nešiojamas kompiuteris atgims naują gyvenimą, o mes pasirūpinsime jo perdirbimu. Mes surenkame panaudotas baterijas kiekvienoje savo parduotuvėje ir finansuojame veiklą, skirtą skatinti ir remti baterijų utilizavimą ir perdirbimą.

| Gamintojas | Žalioji ląstelė |
|---|
| Modelis | SA01 |
|---|
| Talpa | 4400 mAh |
|---|
| Įtampa | 10,8 V / 11,1 V |
|---|
| Ląstelių skaičius | 6 |
|---|
| Ląstelės tipas | Ličio jonų akumuliatorius |
|---|
| Ląstelių gamintojas | Žalioji ląstelė |
|---|
| Būklė | Visiškai naujas |
|---|
| Serija | Standartinis |
|---|
| Veikimo laikas | 1,5–4 valandos |
|---|
| Apsauga nuo gilaus iškrovimo | Taip |
|---|
| Apsauga nuo perkrovos | Taip |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Matmenys | 204 x 48 x 20 mm |
|---|
| Svoris | 300 g |
|---|