Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
„Panasonic“ | Įkraunamos baterijos | ENELOOP BK-4MCDE/4BE | AAA | 800 mAh | 4 vnt.
Įkrauna iki keturių AA arba AAA namų akumuliatorių naudojant AC energiją. Įrengtas LED indikatoriai ir komplektuojamas su keturiais AA 2000 mAh akumuliatoriais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Suderinami Akumuliatorių Dydžiai | AA, AAA |
| Palaikomų Akumuliatorių Skaičius | 4 |
| Energijos Šaltinio Tipas | AC |
Dizainas |
|
| Produkto Spalva | Balta |
Energija |
|
| Įėjimo Įtampa | 100-240 V |
| Įėjimo Srovė | 0.2 A |
| Išėjimo Įtampa | 1.5 V |
| Įkrovimo Srovė | 0.3 A (AA), 0.15 A (AAA) |
| Įėjimo Dažnis | 50-60 Hz |
Veikimo Sąlygos |
|
| Veikimo Temperatūra | 0 - 35 °C |
Svoris ir Išmatavimai |
|
| Svoris | 107.4 g |
| Aukštis | 105 mm |
| Gylis | 75 mm |
| Plotis | 65 mm |
Akumuliatorius |
|
| Įtrauktų Akumuliatorių Skaičius | 4 |
| Akumuliatoriaus Dydis | AA |
| Akumuliatoriaus Talpa | 2000 mAh |
TOP susijusios paieškos