Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 105.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 200.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 70.00 mm |
| Plastikas (be pet) | 20.00 g |
| Integruota baterija | Taip |
| Techniniai duomenys | |
| Įkrovimo laikas | 2 val. |
| Modelio pavadinimas | Eneloop pro k-kj55hcd40e |
| Gamintojo prekės serija | Baterijos įkroviklis |
| Energijos valdymas | |
| Akumuliatoriaus tipas | Aa/aaa |
| Efektyvumas | |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 4 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | None g |
| Modelio pavadinimas | 52055E40 |