Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
XTAR VC4SL yra universalus akumuliatorių įkroviklis, skirtas Ličio jonų, Ni-MH ir Ni-CD akumuliatoriams.
Maitinimo šaltinis: DC, Darbo temperatūra: 0 - 40 °C, Išmatavimai: 115,5 mm (gylis), 156 mm (plotis), 35 mm (aukštis), Svoris: 212 g.
Savybės |
|
|---|---|
| Maitinimo šaltinis | DC |
| Akumuliatorių technologijos | Nikelio-metalų hidridas (NiMH), Ličio jonas (Li-Ion), Nikelio kadmis (NiCd) |
| Tinkamas | Namo akumuliatoriams |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 4 |
Dizainas |
|
| Spalva | Juoda |
Veikimo sąlygos |
|
| Darbo temperatūra | 0 - 40 °C |
Svoris ir išmatavimai |
|
| Gylis | 115,5 mm |
| Plotis | 156 mm |
| Aukštis | 35 mm |
| Svoris | 212 g |
Pakuotės duomenys |
|
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
Akumuliatorius |
|
| Įtraukti akumuliatoriai | Ne |