Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Palaiko iki 4 AA arba AAA namų baterijų ir veikia su AC energija. Yra LED indikatoriai, rodančių įkrovimo būseną, ir įėjimo įtampų diapazonas 100-240 V.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Palaikomų baterijų skaičius | 4 |
| Sudėtinės baterijų dydžiai | AA, AAA |
| Tinkamas | Namo baterijoms |
| Maitinimo šaltinio tipas | AC |
Dizainas |
|
| Produkto spalva | Balta |
| LED indikatoriai | Įkrovimas |
Galia |
|
| Įėjimo dažnis | 50-60 Hz |
| Išėjimo įtampa | 1.5 V |
| Įkrovimo srovė | 0.3 (AA), 0.15 (AAA) |
| Įėjimo srovė | 0.2 A |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra (T-T) | 0 - 35 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 68 mm |
| Gylis | 65.5 mm |
| Aukštis | 121 mm |
| Pakuotės svoris | 369 g |
| Svoris | 228 g |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Kabanti langinė dėžutė |
Pakuotės turinys |
|
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
Baterija |
|
| Baterijos įtrauktos | Ne |
TOP susijusios paieškos