Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Rinkinyje yra 4 AA tipo baterijos su 2000 mAh talpa ir 4 AAA tipo baterijos su 800 mAh talpa. Įkraunamos iki 2100 kartų, su 1.2 V įtampa, pagamintos iš Ni-MH elementų.
Pakuotės duomenys |
|
|---|---|
| Pakuotės tipas | Kartoninė dėžutė |
Baterijų specifikacijos |
|
| Baterijų dydžiai | AA, AAA |
| Baterijos tipas | Įkraunama baterija |
| Įkrovimo ciklai (maks.) | 2100 |
| Įtampa | 1.2 V |
| Baterijos talpa (AA) | 2000 mAh |
| Baterijos talpa (AAA) | 800 mAh |
| Įtrauktų baterijų skaičius | 8 vnt |
| Elementų tipas | Ni-MH |
| Produkto spalva | Balta |