Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Energizer HR6 AA Power Plus įkraunamos baterijos turi 2000mAh talpą ir 1.2V įtampą. Pakuotėje yra 10 NiMH baterijų, tinkamų energiją reikalaujantiems įrenginiams, tokiems kaip skaitmeniniai fotoaparatai ir žaidimų konsolės.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Įkraunama Baterija |
| Prekės Ženklas | Energizer |
| Modelis | HR6 AA Power Plus |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Dydis | AA (HR6) |
| Tipas | NiMH |
| Įtampa | 1.2V |
| Talpa | 2000mAh |
| Baterijų Skaičius Pakuotėje | 10 |
| Matmenys (Viena Baterija) | 14.5 mm x 50.5 mm |
| Svoris (Viena Baterija) | 27 g |
| Įkrovimo Ciklai | Iki 1000 |
| Pagaminta | Singapūras |
| Pakuotė | Blister Pakuotė |