Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Energizer HR03 AAA Power Plus pakraunamos baterijos turi 700mAh talpą ir 1.2V įtampą. Pakuotėje yra 10 NiMH baterijų, tinkamų energiją reikalaujantiems įrenginiams, tokiems kaip skaitmeniniai fotoaparatai ir žaidimų valdikliai.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Pakraunama baterija |
| Prekės ženklas | Energizer |
| Modelis | HR03 AAA Power Plus |
Specifikacijos |
|
| Baterijos dydis | AAA (HR03) |
| Tipas | NiMH |
| Įtampa | 1.2V |
| Talpa | 700mAh |
| Baterijų skaičius pakuotėje | 10 |
| Matmenys (viena baterija) | 14.5 mm x 50.5 mm |
| Svoris (viena baterija) | 27 g |
| Pakrovimo ciklai | Iki 1000 |
| Pagaminta | Singapūras |
| Pakuotė | Blister pakuotė |