Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Cinko anglis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 10,5 mm |
| Ilgis | 10,5 mm |
| Aukštis | 44,5 mm |
| Svoris | 30 g |
| Kitos savybės | |
| Tipas | Aaa/r03 |
| Modelio pavadinimas | R03L4B/10 |