Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Aa |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijų skaičius | 2 vnt |
| Baterijos amžiškumas | 7 metai |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 21 mm |
| Ilgis | 105 mm |
| Aukštis | 44,5 mm |
| Svoris | 23 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Cilindrinis |
| Suderinamumas | Aaa, lr03, am4, 24a, mn2400 |
| Kiekis (vidinė dėžė) | 12 vnt |
| Modelio pavadinimas | LR03E2B/10 |