Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Aa |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijų skaičius | 2 vnt |
| Baterijos amžiškumas | 7 metai |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 29 mm |
| Ilgis | 14,5 mm |
| Aukštis | 55 mm |
| Svoris | 46,4 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Cilindrinis |
| Suderinamumas | Aa, lr6, am3, 15a, mn1500 |
| Kiekis (vidinė dėžė) | 12 vnt |
| Modelio pavadinimas | LR6E2B/10 |