Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Single-use battery |
| Baterijos technologija | Cinko anglis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Produkto spalva | Žalia |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 14,5 mm |
| Ilgis | 14,5 mm |
| Aukštis | 50,5 mm |
| Svoris | 18 g |
| Kitos savybės | |
| Paketo matmenys (wxdxh) | 83 x 15,5 x 120 mm |
| Tipas | Aa |
| Modelio pavadinimas | R6L4B/10 |