Bcs Power BCS-AVC12/1204/ISO
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
Bcs Power BCS-AVC12/1204/ISO
rating 4.5
Bcs Power BCS-AVC12/1204/ISO kaina
add to cart Į krepšelį 38.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 38.99
Automatinis vertimas
Wysokosprawna izolowana przetwornica DC/DC Napięcie zasilania 10~15VDC Wyjście 12VDC +/-2% 4A 50W Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia na poziomie 3A Wymiary 39x76x35mm temperatura pracy -10~+40°C Zatrzaskowe kołki dystansowe Otwory montażowe w rastrze 10.8mm
  • Modelis
    6684
  • Įrenginio pavadinimas BCS-AVC12/1204/ISO
  • Gamintojo kodas 6684
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    6684
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
  • Įvertinimas 5.0 (831)
-7 %