Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
G.Skill Ripjaws M5 RGB atminties modulis yra aukštos klasės DDR5 atminties rinkinys, skirtas dviejų kanalų sistemoms, užtikrinantis efektyvų šilumos išsklaidymą ir pritaikomą RGB apšvietimą.
Techninės specifikacijos:
Savybės |
|
|---|---|
| Aušinimo tipas | Šilumos išsklaidymo radiatorius |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties dažnis | 6400 MHz |
| Apšvietimo spalva | Daugiaspalvė |
| CAS delsimo laikas | 36 |
| Atminties forma | 288-pin DIMM |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 3.0 |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| ECC | Ne |
| SPD profilis | Taip |
| Buferizuota atminties tipas | Neregistruota (nebuferizuota) |
| Komponentas skirtas | PC |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Apšvietimas | Taip |
| Atminties duomenų perdavimo greitis | 4800 MT/s |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |