Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tai 32 GB (2 x 16 GB) DDR5 7200 MHz atminties modulis, skirtas PC programoms.
Savybės |
|
|---|---|
| Buferizuota atmintis | Neregistruota (be buferio) |
| Atminties dažnis | 7200 MHz |
| Komponentas | PC |
| CAS delsis | 34 |
| Atminties forma | 288-pin DIMM |
| Apšvietimo spalva | Multicolor |
| SPD profilis | Taip |
| Atminties įtampa | 1.4 V |
| Vidinė atmintis | DDR5 |
| ECC | Ne |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Apšvietimas | Taip |
| Aušinimo tipas | Šilumos išsklaidytuvas |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| XMP versija | 3.0 |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties išdėstymas | 2 x 16 GB |
TOP susijusios paieškos