Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Techninės detalės | |
|---|---|
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| funkcijos | |
| Sertifikavimas | CE |
| Atminties pralaidumas (maks.) | 12,8 GB/s |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| CAS delsa | 11 |
| Suderinami mikroschemų rinkiniai | Intel® H55 Express, Intel® H81, Intel® H61 Express |
| Eilučių ciklo laikas | 48,125 ns |
| Atminties formos faktorius | 240 kontaktų DIMM |
| Atminties išdėstymas (modulių x dydis) | 1x8 GB |
| ECC | N |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Buferinės atminties tipas | Neregistruotas (nebuferinis) |
| Atminties laikrodžio greitis | 1600 MHz |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Komponentas skirtas | PC/serveris |
| Produkto spalva | Žalias |
| Atminties įtampa | 1,5 V |
| Atnaujinti eilutės ciklo laiką | 260 ns |
| Eilutės aktyvumo laikas | 35 ns |
| JEDEC standartas | Y |
| Eksploatavimo sąlygos | |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0 - 85 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -55 - 100 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 133 mm |
| Aukštis | 30 mm |
| Svoris | 19 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės aukštis | 88 mm |
| Pakuotės plotis | 168 mm |
| Pakuotės svoris | 37 g |
| Kitos funkcijos | |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Traškučių organizavimas | x8 FBGA DRAM |