Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Afox 8GB 1333MHz yra aukštos kokybės DDR3 atminties modulis, skirtas reikalaujančioms kompiuterių ir serverių programoms. Su 8 GB talpa jis užtikrina pakankamai išteklių daugiafunkciams darbams ir intensyvioms programoms.
Savybės |
|
|---|---|
| Buferinė atminties rūšis | Neužregistruota (nebuferinė) |
| Atminties kanalai | Dvigubi |
| Atminties forma | 240-pin DIMM |
| Atnaujinimo eilutės ciklo laikas | 260 ns |
| CAS delsos laikas | 9 |
| Produkto spalva | Žalia |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 8 GB |
| Atminties pralaidumas (maks.) | 10.6 GB/s |
| Eilutės ciklo laikas | 48.125 ns |
| Komponentas skirtas | PC/Serveriui |
| Suderinami lustai | Intel® H61 Express, Intel® H81, Intel® H55 Express |
| RoHS atitiktis | Taip |
| Eilutės aktyvumo laikas | 35 ns |
| Vidinė atminties rūšis | DDR3 |
| JEDEC standartas | Taip |
| ECC | Ne |
| Atminties įtampa | 1.5 V |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Atminties dažnis | 1333 MHz |
Veikimo sąlygos |
|
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 - 85 °C |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -55 - 100 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 133 mm |
| Svoris | 19 g |
| Aukštis | 30 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės plotis | 168 mm |
| Pakuotės aukštis | 88 mm |
| Pakuotės svoris | 37 g |