Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
G.Skill 4GB DDR3-1600 atminties modulis pasižymi 4 GB talpa, 1600 MHz greičiu ir 5 CAS delsos. Veikia 1.5 V įtampoje.
Savybės
|
|
|---|---|
| ECC | Ne |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Atminties forma | 240-pin DIMM |
| Komponentas | PC/Serveris |
| Buferinė atminties tipas | Neregistruota |
| Atminties dažnis | 1600 MHz |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 4 GB |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Atminties kanalai | Vieno kanalo |
| Atminties įtampa | 1.5 V |
| CAS delsas | 5 |
|
|
|
| Plotis | 133.3 mm |
| Aukštis | 30 mm |
|
|
|