RAM TEAM GROUP TED416G2666C1901 Team Group DDR4 16GB 2666MHz CL19 1.2V
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
rating 4.5
RAM TEAM GROUP TED416G2666C1901 Team Group DDR4 16GB 2666MHz CL19 1.2V kaina
ar
  • + 12 mėn. 17
  • + 24 mėn. 25 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 32
  • + 48 mėn. 40
add to cart Į krepšelį 150.77
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 150.77
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Team Group ELITE TED416G2666C1901. Komponente für: PC / Server, Speicherkapazität: 16 GB, Speicherlayout (Module x Größe): 1 x 16 GB, Interner Speichertyp: DDR4, Speichertaktfrequenz: 2666 MHz, Memory Formfaktor: 288-pin DIMM, CAS Latenz: 19
Specifikacija
  • Gamintojas Team Group
  • Modelis
    TED416G2666C1901
  • Svoris 0.03
  • Modelio pavadinimas
    TED416G2666C1901
Panašios prekės
RAM Team Group KOMANDOS GRUPĖ T-Force Vulcan Z DDR4 16GB 3200MHz CL16 1.35V Pilkas
  • GamintojasTeam Group
  • TipasDDR4
  • Atminties talpa (GB)
  • Magistralės sparta
  • Spalva,
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
RAM Team Group KOMANDOS GRUPĖ T-Force Vulcan Z DDR4 16GB 3200MHz CL16 1.35V Pilkas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (8)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
RAM Corsair Vengeance 16 GB – DDR4 – 2666 MHz – 16 GB – 1 x 16 GB – DDR4 – 2666 MHz – 260 kontaktų SO-DIMM kaina
RAM Team Group Komandos grupė TEAMGROUP 16GB DDR4 2666MHz SODIMM CL19 1.2V
  • TipasDDR4
  • Atminties talpa (GB)
  • Magistralės sparta
  • Spalva
  • Įvertinimas 5.0 (3)
RAM Team Group Komandos grupė TEAMGROUP 16GB DDR4 2666MHz SODIMM CL19 1.2V kaina
RAM Silicon Power XPOWER impulsas | 16 GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/serveris | Registracijos Nr. | ECC Nr
  • GamintojasSilicon Power
  • Atmintis (RAM)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
RAM Silicon Power XPOWER impulsas | 16 GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/serveris | Registracijos Nr. | ECC Nr kaina
ADATA | Premier DDR4 RAM | 16 GB | U-DIMM | 3200 MHz | PC/serveris | Registered No | ECC No
  • GamintojasADATA
  • Įvertinimas 5.0 (13)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
ADATA | Premier DDR4 RAM | 16 GB | U-DIMM | 3200 MHz | PC/serveris | Registered No | ECC No kaina
-2 %
PATRIOT Memory Viper Steel PVS416G320C6K - 16 GB - 2 x 8 GB - DDR4 - 3200 MHz - 288-pin DIMM
  • GamintojasPatriot
  • Atmintis (RAM)
  • Įvertinimas 5.0 (49)
PATRIOT Memory Viper Steel PVS416G320C6K - 16 GB - 2 x 8 GB - DDR4 - 3200 MHz - 288-pin DIMM kaina
RAM modulis - Patriot Memory 16GB DDR4 2400MHz
  • GamintojasPatriot
  • Įvertinimas 5.0 (2)
RAM modulis - Patriot Memory 16GB DDR4 2400MHz kaina
RAM Patriot Viper Steel DDR4 16GB 3200MH
  • ApšvietimasLED
RAM Patriot Viper Steel DDR4 16GB 3200MH kaina
RAM TRANSCEND 16GB JM DDR4 3200Mhz U-DIMM 1Rx8 2Gx8 CL22 1.2V
  • GamintojasTranscend
  • Liko tik: 4 vnt.
RAM TRANSCEND 16GB JM DDR4 3200Mhz U-DIMM 1Rx8 2Gx8 CL22 1.2V kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Šlifavimo ritinėlis PFERD F 4015/6 A 120 kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Fotelis Krėslas, pilkas, audinys
  • GamintojasvidaXL
  • Aukštis (mm)
  • Plotis (mm)
  • Ilgis (mm)
  • SpalvaPilka
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Fotelis Krėslas, pilkas, audinys kaina
LogiLink Prisijungti | Patch kabelis | CP1037U
LogiLink Prisijungti | Patch kabelis | CP1037U kaina
AV adapteris MicroConnect Jack 2.5mm - Jack 3.5mm juoda (AUDASM)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
AV adapteris MicroConnect Jack 2.5mm - Jack 3.5mm juoda (AUDASM) kaina