Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
8 GB DDR4 atminties modulis su 2666 MHz dažniu ir CAS delsos laiku 19. Sukurtas vieno kanalo naudojimui PC ir serveriuose, veikiantis 1.2 V įtampoje.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | RAM Modulis |
| Prekės Ženklas | PNY |
| Modelis | MD8GSD42666-SB |
Specifikacijos |
|
| Atminties Tipas | DDR4 |
| Atminties Dydis | 8 GB |
| Atminties Kanalai | Vieno kanalo |
| Formos Faktorius | 288-pin DIMM |
| Dažnis | 2666 MHz |
| CAS Delsos Laikas | 19 |
| Įtampa | 1.2 V |
| Suderinamumas | Windows 10 |
| Komponentas | PC/Serveris |