Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Patriot Memory 32 GB DDR5 atminties modulis su Viper Venom technologija.
Savybės |
|
|---|---|
| Atminties įtampa | 1.45 V |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| XMP palaikymas | Taip |
| Atminties forma | 288-pin DIMM |
| XMP versija | 3.0 |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| CAS vėlavimas | 34 |
| Buferinė atmintis | Neužregistruota |
| Komponentas | PC |
| Aušinimo tipas | Radiatorius |
| Atminties greitis | 7200 MHz |
| Modulių išdėstymas | 2 x 16 GB |
| On-Die ECC | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 43 mm |
| Gylis | 7 mm |
| Plotis | 137 mm |
| Svoris | 52 g |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės gylis | 20.3 mm |
| Pakuotės svoris | 169 g |
| Pakuotės plotis | 179.9 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Pakuotės aukštis | 158.7 mm |