Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Micron RDIMM DDR4 atminties moduliai, skirti PC ir serverių programoms, užtikrina patikimą našumą ir stabilumą.
Savybės |
|
|---|---|
| Atminties forma | RDIMM |
| Buferinė atminties rūšis | Registruota (buferinė) |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 16 GB |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Komponentas skirtas | PC/Serveriui |
| Atminties laikrodžio dažnis | 3200 MHz |
| Vidinės atminties rūšis | DDR4 |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| CAS delsis | 22 |
| ECC | Taip |