Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
8 GB DDR4 atminties modulis, veikiantis 2666 MHz dažniu su nebuferiniu SO-DIMM dizainu.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
Ypatybės |
|
| Komponentas skirtas | PC/Serveriui |
| Buferinės atminties tipas | Neužregistruota (nebuferinė) |
| ECC | Ne |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 17 g |
| Gylis | 2 mm |
| Aukštis | 32 mm |
| Plotis | 133 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Blisteris |
| Pakuotės plotis | 61 mm |
| Pakuotės gylis | 12 mm |
| Pakuotės aukštis | 170 mm |
| Pakuotės svoris | 29 g |