Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
96GB DDR5 atmintis. 5200MHz greitis su dvigubo kanalo konfigūracija.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Komponentas | PC |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 48 GB |
| CAS vėlavimas | 40 |
| Atminties laikrodžio greitis | 5200 MHz |
| Aušinimo tipas | Radiatorius |
| Vidinė atminties rūšis | DDR5 |
| Buferinė atminties rūšis | Neregistruota (nebuferinė) |
| Vidinė atmintis | 96 GB |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| Atminties duomenų perdavimo greitis | 4800 MT/s |
| ECC | Ne |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 33 mm |
Saugos įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Saugojimas nuo drėgmės. |