Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Aukštos našumo DDR5 atminties modulis, skirtas PC ir serverių sistemoms, su įspūdingu 6400 MHz laikrodžio dažniu.
Techninės specifikacijos: Vidinė atmintis: 96 GB, Atminties kanalai: Dviejų kanalų, Apšvietimas: Taip, ECC: Ne, Vidinės atminties tipas: DDR5, Buferizavimo tipas: Neužregistruota, Atminties įtampa: 1.35 V, 1.1 V, Atminties laikrodžio dažnis: 6400 MHz, CAS vėlavimas: 32
Savybės |
|
|---|---|
| Vidinė atmintis | 96 GB |
| Komponentas skirtas | PC/Serveriui |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Apšvietimas | Taip |
| ECC | Ne |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Apšvietimo spalva | Raudona/Zalia/Mėlyna |
| Šalimo tipas | Šilumos išsklaidymas |
| Atminties įtampa | 1.35 V, 1.1 V |
| Atminties laikrodžio dažnis | 6400 MHz |
| Buferizuotos atminties tipas | Neužregistruota |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 48 GB |
| CAS vėlavimas | 32 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| SPD profilis | Taip |
| XMP versija | 3.0 |
| Nuoseklus vėlavimas - skaitymas (iki) | 32 µs |
| Atsitiktinis vėlavimas - skaitymas (iki) | 39 µs |
| Atsitiktinis vėlavimas - rašymas (iki) | 102 µs |
| Nuoseklus vėlavimas - rašymas (iki) | 39 µs |