Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Padidinkite sistemos našumą su G.Skill Ripjaws S5 48GB DDR5 5200MHz Dual-Channel atminties moduliu. Patirkite greitus duomenų perdavimo greičius ir sklandų daugiaprocesinį darbą žaidimams bei produktyvumui!
Ypatybės |
|
|---|---|
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 3.0 |
| Aušinimo tipas | Šilumos išsklaidytuvas |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 24 GB |
| Komponentas skirtas | PC |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| Vidinė atmintis | 48 GB |
| Buferizuotos atminties tipas | Neregistruota (nebuferizuota) |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Atminties dažnis | 5200 MHz |
| CAS vėlavimas | 40 |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
| ECC | Ne |
| Atminties duomenų perdavimo greitis | 4800 MT/s |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 33 mm |