Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Patriot Viper Venom 32GB DDR5 RAM modulis užtikrina aukštos spartos našumą reikalaujančioms programoms. Su atminties laikrodžio greičiu 8200 MHz ir CAS vėlavimu 38, jis garantuoja greitus duomenų perdavimo greičius.
Savybės |
|
|---|---|
| AMD išplėstinės profilio funkcijos per didinimą (EXPO) | Taip |
| On-Die ECC | Taip |
| Buferinė atminties rūšis | Neužregistruota (nebuferinė) |
| Atminties dažnis | 8200 MHz |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |
| Vidinė atminties rūšis | DDR5 |
| Komponentas | PC/Serveris |
| Aušinimo tipas | Šilumos išsklaidytuvas |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 3.0 |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| CAS vėlavimas | 38 |
| Apšvietimas | Ne |
| Atminties įtampa | 1.45 V |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |