Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
G.Skill Ripjaws S5 atminties modulis yra aukštos našumo, dviejų kanalų DDR5 sprendimas su 32 GB talpa. Jame yra du 16 GB moduliai, veikiantys 5200 MHz dažniu.
Savybės |
|
|---|---|
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 3.0 |
| SPD greitis | 4800 MHz |
| SPD įtampa | 1.1 V |
| CAS delsis | 40 |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| Komponentas skirtas | Kompiuteriui/Serveriui |
| Atminties dažnis | 5200 MHz |
| Buferizuota atminties tipas | Neregistruota (nebuferizuota) |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Produkto spalva | Juoda |
| Atminties formos faktorius | 288-pin DIMM |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| ECC | Ne |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 33 mm |
|
|
|