Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Afox 8GB 2400MHz yra DDR4 UDIMM atminties modulis, siūlantis 8 GB talpos ir 2400 MHz greitį. Šis nebuferizuotas modulis idealiai tinka sistemoms, kurioms nereikia ECC.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Darniosios sertifikatai | RoHS |
Savybės |
|
| Atminties dažnis | 2400 MHz |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 8 GB |
| Row ciklo laikas | 46.5 ns |
| ECC | Ne |
| Buferizuotos atminties tipas | Neužregistruota (nebuferizuota) |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Komponentas skirtas | PC/Serveris |
| Row aktyvus laikas | 33 ns |
| Atnaujinimo row ciklo laikas | 260 ns |
| CAS delsimo laikas | 17 |
| Atminties pralaidumas (maks) | 19.2 GB/s |
| JEDEC standartas | Taip |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Suderinami lustai | Intel® H110 |
| Programavimo įtampos (VPP) | 2.5 V |
| Atminties formos faktorius | 288-pin DIMM |
| Produkto spalva | Juoda |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra (T-T) | 0 - 85 °C |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -55 - 100 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 31 mm |
| Svoris | 18 g |
| Plotis | 133 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 36 g |
| Pakuotės plotis | 168 mm |
| Pakuotės aukštis | 88 mm |
Kitos savybės |
|
| Lustų organizacija | x8 FBGA DRAM |