Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Aukštos klasės registruotas dvigubas linijinis atminties modulis (RDIMM), sukurtas serverių ir kompiuterių taikymams, naudojantis DDR4 technologiją, kad užtikrintų greitus duomenų perdavimo greičius.
Savybės |
|
|---|---|
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Komponentas skirtas | Kompiuteriui/Serveriui |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| ECC | Taip |
| CAS vėlavimas | 22 |
| Atminties dažnis | 3200 MHz |
| Atminties forma | RDIMM |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 64 GB |
| Buferinė atminties tipas | Registruota (buferinė) |