Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Gamintojas | Lexar |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexar |
| Palette Qty | 6171 dalių |
| Atminties taktinis dažnis | 6000 MHz |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Talpumas | 32 Kit (16GBx2) GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ARES |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Registruotas | No |
| Warranty | 36 mėn. |