Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Technical details | |
| Bendras svoris | 0.05 kg |
| Grynas (neto) svoris | 0.04 kg |
| Gamintojas | Kingston |
| Modelio pavadinimas | Ktd-pe432d8/32g |
| Atmintis | |
| Atminties taktinis dažnis | 3200 mhz |
| Eeb | Taip |
| Detalė, skirta | Pc/server |
| Vidinės atminties tipas | Ddr4 |
| Registruotas | Taip |
| Efektyvumas | |
| Talpumas | 32 gb |
| Modelio pavadinimas | KTD-PE432D8/32G |