Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Gamintojas | Kingstonas |
| Bendras gylis (mm) | 140,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 1715,00 mm |
| Bendras svoris | 0,10 kg |
| Bendras plotis (mm) | 572,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,06 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 32,00 g |
| Plastikas (be PET) | 8,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,04 kg |
| Tūris (m3) | 0,14 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | Kingstonas |
| Garantija | 60 mėnesių. |