Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
Goodram 8GB PC4-21300 ECC yra DDR4 UDIMM modulis su klaidų taisymo kodu (ECC) technologija, veikiantis 2666 MHz atminties laikrodžio greičiu ir turintis 19 CAS delsą. Modulis sukonfigūruotas kaip 1Rx8 ir naudoja 1.2 V įtampą.
Savybės |
|
|---|---|
| On-Die ECC | Ne |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 8 GB |
| ECC | Taip |
| Atminties forma | UDIMM ECC |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Buferinė atminties rūšis | Neregistruota (nebuferinė) |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Komponentas | PC/Serveris |
| Atminties dažnis | 2666 MHz |
| CAS delsas | 19 |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Modulio konfigūracija | 1024M x 72 |
| Atminties reitingas | 1 |
| Čipų organizacija | 1Rx8 |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra (T-T) | 0 - 85 °C |
| Laikymo temperatūra (T-T) | -40 - 100 °C |