Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
G.Skill Trident Z5 RGB atminties modulis yra puikus sprendimas Intel platformoms, siūlantis 32 GB (2 x 16 GB) talpą ir 6400 MHz greitį. Jis palaiko Intel Extreme Memory Profile 3.0 ir yra neregistruotos atminties tipo.
Savybės |
|
|---|---|
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 3.0 |
| SPD profilis | Taip |
| Buferinė atminties tipas | Neregistruota |
| Atminties įtampa | 1.4 V |
| Atminties laikrodžio greitis | 6400 MHz |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| CAS vėlavimas | 32 |
| Apšvietimo spalva | Daugiaspalvė |
| Komponentas | PC |
| ECC | Ne |
| Aušinimo tipas | Šilumos išsklaidytuvas |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Apšvietimas | Taip |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |