Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
G.SKILL TRIDENT Z5 ROYAL RGB yra aukštos našumo atminties rinkinys, sukurtas PC ir serverių sistemoms. Rinkinį sudaro du 16 GB modulius, veikiantys 6400 MHz dažniu su CAS delsos laiku 39.
Savybės |
|
|---|---|
| Selektyvi delsos trukmė - skaitymas (iki) | 34 µs |
| Atitiktinė delsos trukmė - skaitymas (iki) | 45 µs |
| Selektyvi delsos trukmė - rašymas (iki) | 45 µs |
| Atitiktinė delsos trukmė - rašymas (iki) | 115 µs |
| Apšvietimo spalva | Raudona/Žalia/Mėlyna |
| ECC | Ne |
| Atminties dažnis | 6400 MHz |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| Komponentas skirtas | PC/Serveris |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
| Apšvietimas | Taip |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| Atminties duomenų perdavimo greitis | 4800 MT/s |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 3.0 |
| Aušinimo tipas | Šilumos išsklaidytuvas |
| CAS delsos laikas | 39 |
| SPD profilis | Taip |
| Buferinės atminties tipas | Neregistruota (nebuferinė) |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |