Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
G.Skill F5-7200J3445G16GX2-TR5S atminties modulis siūlo 32 GB talpą su dvigubos kanalo architektūra ir 6400 MHz laikrodžio greičiu. Šis nebuferizuotas modulis palaiko Intel XMP 3.0, užtikrinantį maksimalų našumą.
Savybės |
|
|---|---|
| ECC | Ne |
| Atminties laikrodžio greitis | 6400 MHz |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| CAS delsimas | 32 |
| Komponentas skirtas | PC/Serveriui |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 3.0 |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Apšvietimas | Taip |
| Buferizuota atminties tipas | Neregistruota (nebuferizuota) |
| SPD profilis | Taip |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |
| Aušinimo tipas | Šilumos kriauklė |
| Apšvietimo spalva | Raudona/Zalia/Mėlyna |
| Atminties duomenų perdavimo greitis | 7200 MT/s |
| Vidinė atminties tipas | DDR5 |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| ATSITIKLINIS delsimas - skaitymas (iki) | 45 µs |
| Selektyvus delsimas - skaitymas (iki) | 34 µs |
| Selektyvus delsimas - rašymas (iki) | 45 µs |
| ATSITIKLINIS delsimas - rašymas (iki) | 115 µs |