Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Šis atminties modulis siūlo 64 GB dvigubo kanalo DDR4 atminties su 3200 MHz greičiu, palaiko Intel XMP 2.0 ir pasižymi RGB apšvietimu.
Savybės |
|
|---|---|
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 2.0 |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
| Apšvietimas | Taip |
| ECC | Ne |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 32 GB |
| SPD įtampa | 1.2 V |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Buferinė atminties rūšis | Registruota (Ne buferinė) |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| CAS delsimas | 16 |
| Apšvietimo spalva | Įvairios |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| Komponentas | PC/Serveris |
| SPD greitis | 2666 MHz |
| SPD profilis | Taip |
|
|
|