Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Techniniai duomenys | |
| Energija | 150 w |
| Produkto spalva | Chromas |
| Greičių skaičius | 2 |
| Indų plovyklei atsparios dalys | Taip |
| Priedų laikymo dėklas | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Ac įėjimo įtampa | 220-240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 85 mm |
| Ilgis | 185 mm |
| Aukštis | 290 mm |
| Svoris | 1,37 kg |
| Modelio pavadinimas | WMF416400011 |