Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Serija | Trident Z RGB |
| Atminties tipas | DDR4 |
| Talpa | 16 GB (8GBx2) |
| Testuotas greitis | 3200 MHz |
| Testuota latencija | 16-18-18-38 |
| Testuota įtampa | 1.35 v |
| SPD greitis | 2133MHz |
| SPD įtampa | 1.20 v |
| Aukštis | 44 mm |
| Funkcijos | Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile) paruošta |
TOP susijusios paieškos